Czy castingi pozwalają wybić się modelkom w branży modowej?

Nawet te bardzo znane modelki chodzą czasem na castingi, które pozwalają im zdobywać upragnione angaże i zarabiać na życie. Taki casting to nie tylko sprawdzian prezencji, ale przede wszystkim siły charakteru modelki.

miss Wiele znanych i lubianych w branży modelek zaczynało swoją karierę w modelingu od przypadkowego wyłonienia przez agenta na ulicy z tłumu innych kobiet.

Znane są jednak przypadki modelek światowej sławy, które za ostatnie pieniądze kupowały bilety do Stanów i uczestniczyły we wszystkich castingach dla modelek, jakie były organizowane. To pozwalało im zaistnieć i pokazać się światu. Jednak castingi w modelingu to przede wszystkim coś na kształt treningu na siłowni dla sportowca. Pozwalają nabrać ogłady, pewności siebie.

Modelki na castingach dowiadują się przede wszystkim o wymaganiach, jakie stawia im ten zawód i mogą się przekonać, czy praca w branży modowej jest odpowiednia dla nich. Wiele dziewczyn rezygnuje z kariery modelki już po pierwszym castingu, na przykład dlatego, że nie potrafią przełamać tremy, nie potrafią występować przed kamerą, wszelka krytyka działa na nie jak płachta na byka. Jednak najbardziej pożądane w branży modowej modelki traktują castingi jak kolejne rozmowy kwalifikacyjne w poszukiwaniu nowej, ciekawszej pracy.

Każda kolejna jest coraz łatwiejsza i umożliwia zdobycie nie tylko pracy, ale przede wszystkim doświadczenia w odbywaniu takich rozmów. Dlatego, jeśli marzy Ci się kariera na kształt Anji Rubik czy Kate Moss to nie zrażaj się, ale jak najczęściej uczestnicz we wszelkich możliwych castingach w branży!

Intermiss

Wyszukaj na stronie

Zastrzegamy wszelkie prawa autorskie.
Napisz wiadomość   Polecamy