Jak najlepiej wypaść na castingu na miss?

Castingi na miss odbywają się w różnych miastach i wszystkie umożliwiają zdobycie tytułu Miss Świata. Warto wiedzieć, jak najlepiej wypaść na pomniejszych castingach, by odnosić w przyszłości sukcesy w tej branży.

konkursy miss Istotną rzeczą w castingach na miss jest wiedza o tym, kogo takie castingi promują. Otóż, wybiera się na nich osoby nie tylko piękne, o odpowiednich wymiarach i nietuzinkowej urodzie, ale również inteligentne, mające pasje, angażujące się społecznie.

Dlatego zanim pójdziesz na wybory miss opracuj sobie konkretny plan działania. Na castingu na miss opowiedz o sobie – krótko, zwięźle i z odpowiednią charyzma powiedz czym się interesujesz, jakie znasz języki, jakie jest Twoje doświadczenie zawodowe i wykształcenie. Pozbądź się wszelkiego skrępowania, pamiętaj że kandydatka na miss nie może być spięta i nerwowa.

Musisz być wdzięczna, sympatyczna i przede wszystkim zawsze uśmiechnięta. Aby zostać wybraną kandydatką na miss należy oczarować komisję – pokazać spektrum swoich zainteresowań, a także zadbać o to, by nie były one banalne. Kandydatka na miss powinna też cechować się podstawową wiedzą o świecie. Dlatego zanim pójdziesz na casting do wyborów miss, poświeć trochę czasu przed lustrem na przećwiczenie swojej prezentacji, pozwól bliskim „odpytywać się” z różnych, niekoniecznie wcześniej ustalonych zagadnień.

Nagrywaj się jak najczęściej kamerą, by przywyknąć do bycia na wizji i sprawdzić, jak się pokazywać, by wyglądać jak najbardziej naturalnie i swobodnie. Im więcej treningu przed castingiem, tym większe Twoje szanse powodzenia!

Intermiss

Wyszukaj na stronie

Zastrzegamy wszelkie prawa autorskie.
Napisz wiadomość   Polecamy