Najbardziej ekskluzywne stroje i dodatki znanych projektantów.

Z pewnością każda kobieta byłaby w stanie wymienić model stroju czy dodatku znanego projektanta, który zawojował świat. Są one słynne na całym świecie i mimo upływu lat i zmiennej mody wciąż są kochane.

projektanci mody Jednym z klasycznych przykładów stroju, który mimo upływu dziesiątek lat wciąż jest jak najbardziej na czasie, jest płaszcz Burberry. To klasyczny trencz w jasnym kolorze podszyty specjalną, unikatową kratka Burberry. Taki ekskluzywny strój to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

Jego posiadanie jest jednak kuszące – taki płaszcz nigdy nie wyjdzie z mody, jest doskonały na wiosnę i jesień, pasuje zarówno do dżinsów, jak i do wieczorowej sukni. To niepowtarzalne ubranie! Dodatki znanych projektantów maja to do siebie, że już samo ich posiadanie czyni Cię kobieta elegancką i mająca klasę. Nic dziwnego, bo skoro stać Cię na torebkę za kilka tysięcy euro, to z pewnością musi to być doskonała torebka, wybrana nieprzypadkowo. Taka klasyczna torba to na przykład jeden z modeli Luis Vuitton – domu mody tak ekskluzywnego, że najprostsza torebka kosztuje w nim kilka tysięcy euro.

Najmodniejszy dodatek, jaki można na siebie założyć, i to właściwie niewielkim kosztem w porównaniu do torebek czy sukien wieczorowych, to apaszka Hermesa. To specjalnie ręcznie malowany kawałek jedwabiu, za którego zapłacisz „zaledwie” kilkaset euro, ale nosić go można w zastępstwie za jakąkolwiek biżuterię, do wszystkiego i w różnych wersjach, nie tylko na szyi.

Modne i drogie dodatki czynią z każdego stroju coś niepowtarzalnego, pozwalają czuć się pewnie i kobieco. Niestety, nie każdy może sobie na taki dodatek pozwolić, więc sam fakt posiadania czegoś ze znanego domu mody może być pewnego rodzaju nobilitacją, formą prestiżu i uznania wśród znajomych.

Intermiss

Wyszukaj na stronie

Zastrzegamy wszelkie prawa autorskie.
Napisz wiadomość   Polecamy